Сторінка батьків

Шановні батьки!

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним. Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:
1.       Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!
2.     Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам. Ідучи, додому обов'язково повідомте про це вихователя.
3.      Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам. Ідучи, додому обов'язково повідомте про це вихователя.
4.     Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
5.     При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.
Крім того ми просимо Вас:
1.      Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафку.
2.     Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою.
3.     Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті.
4.     Дайте дитині з собою носовичок.
5.     У шафці дитини повинний бути завжди запасний одяг для групи. Восени та навесні просимо приносити запасний верхній одяг і взуття для прогулянок.
6.     Щоб запобігти втраті або обміну речей позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.
7.     Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів.
8.     Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.

О 9.30 розпочинаються заняття. Тому переконливо просимо Вас:
  1. Якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтися і тихо приєднається до дітей.
  2. Якщо ви хочете бути присутніми на занятті, попередьте про це педагога та ознайомтеся з правилами відвідування занять.
  3. Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 9.00, в другій половині дня після 16.30; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.
  4. Для занять фізкультурою та музичних занять дитині знадобляться футболка, шорти (спідничка), шкарпетки, чешки в окремому мішку.
  5. Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися.
  6. У нашому дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори (4-6 разів на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.

1. При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий сад дитина не приймається.
  2. Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити старшу медсестру по телефону 2 - 15 - 27.
  3. Після хвороби дитина приймається в дошкільний заклад при наявності медичної довідки.

Дякуємо Вам за те, що розумієте нас!

Установлення плати для батьків за перебуванням дітей у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах.

1.     Розмір плати за поданням дошкільного навчального закладу встановлюють місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування або підприємства, організації та установи, які перебувають у державній формі власності і мають у своєму підпорядкування дошкільні навчальні заклади, один раз на рік з урахуванням матеріального стану сім’ї та режиму роботи закладу.

2.     Розмір плати зменшується на 50 відсотків для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

3.     Від плати за харчування дитини звільняються батьки або особи, які їх замінюють, із сімей, які отримують допомогу відповідно до статті 19 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми». Підставою для звільнення є довідка про призначення такої допомоги, видана органами праці та спільного захисту.

4.     Звільнення батьків від плати або зменшення розміру плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах проводиться щорічно і може переглядатися на протязі року, але не більше одного разу, та запроваджуватися  в місячний термін після надання відповідних документів.

а) Довідки про призначення допомоги у відповідності до статті 19 Закону України « Про державну допомогу сім’ям з дітьми» виданої органами праці та соціального захисту.

б) Довідки про склад сім’ї, виданої житлово-комунальними організаціями, сільськими радами.

5.     Плата з батьків не справляється за харчування дітей у санаторних дошкільних навчальних закладах (групах) для дітей з малими й затухаючими формами туберкульозу, у спеціальних дошкільних навчальних закладах (групах) для дітей, які перебувають корекції фізичного та розумового розвитку.

6.     Плата за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах вноситься щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який вноситься плата, до банківських установ (їх філій). Керівники дошкільних навчальних закладів несуть відповідальність за своєчасне надходження батьківської плати. У разі невнесення плати в установленні строки ці суми стягуються в порядку, визначеному чинним законодавством.